Czech Society for Cybernetics and Informatics

Seminar Mailing List Policy

ČSKI ve spolupráci s ÚTIA AV ČR, v.v.i. zřídila mailing list seminar, který je určen pro distribuci oznámení o konání seminářů, přednášek, kurzů a konferencí v oborech, kterými se ČSKI zabývá. Není určen jako diskusní skupina či pro oznámení jiného druhu.

Přihlášení do mailing listu

Pokud chcete dostávat informace z mailing listu, pošlete na email (email) zprávu obsahující jedinou řádku v těle zprávy (ne v subjectu)

subscribe seminar jmeno prijmeni

Vaše adresa bude automaticky zanesena do databáze účastníků mailing listu, o čemž Vám bude poslán informační e-mail. Od tohoto okamžiku budete dostávat zpravy oznamované v mailing listu.

Odhlášení z mailing listu

Pokud již dále nechcete dostávat informace (odhlásit se z mailing listu), pošlete na adresu (email) zprávu obsahující jedinou řádku v těle zprávy (ne v subjectu)

unsubscribe seminar

Posílání zpráv

Pokud chcete poslat informaci o semináři nebo příspěvek do diskuze, pošlete e-mail s příslušnou zprávou na (email). Vaše zpráva bude ihned rozeslána všem přihlášeným do mailing listu

Vzhledem k tomu, že rozesílání je automatické, je distribuce okamžitá, lze tedy posílat i pozvánky na druhý den či na odpoledne téhož dne.